How much does it cost?

Class fees and payment procedures vary depending on location, although group classes are generally only $12 each when offered at schools and $20 for private home classes in the Charleston area, if it is a group the fee may be reduced.

Payment is collected upfront for a full semester.

Attend our studio class or other locations. See a list of where to find WL4K here. Find Us